Від того, чим швидше дітки познайомляться зі спортом та гімнастикою напряму залежить їх фізичне здоров‘я у дорослому житті! Ми стараємось прививати любов до занять діткам ще з раннього віку,у вигляді гри заохочуємо їх до спорту та таким чином весело та корисно проводимо час!

В дитячому садочку від NewSchool, освітнього простору  у Хмельницькому  піклуються про фізичну підготовку Ваших малюків, саме тому  ми запроваджуємо  такі різноманітні заняття з фізичного розвитку дітей:

  • Гімнастика. На перше місце ми ставимо здоров'я дітей, прищеплюємо любов до самого естетичного виду спорту. Ми впевнені, що для розвитку дитини необхідний психологічний і фізичний комфорт на занятті, для цього ми надаємо комфортні зали і кваліфікованих тренерів, які люблять свою справу.
  • Бойовий гопак. Багатогранна система тілесного, розумового та духовного загартовування, яке підходить для будь-якого віку і складу характеру.
  • Йога. Позитивно впливає на багато систем організму, покращує роботу внутрішніх органів, розвиває гнучкість, витривалість, силу, координацію.
  • Теніс. Сприяє гармонійному розвитку всіх груп м'язів, розвиває дрібну моторику, корисний для зору.

вул.  Подільська, 124. NewSchool, освітній простір у Хмельницькому

0(67)663-35-53

Хмельницький, вулиця Молодіжна, 2-3а, (Зупинка Поліклініка №4)

0(97)327-80-66