Воскресіння Господнє, мелодія церковних дзвонів, вишукане різноманіття писанок, крашанок, пасочок та смаколиків, легкість думок та піднесення духом - нову сторінку ФОТО - та ВІДЕОМАРАФОНУ #Я_НА_КАРАНТИНІ відкрито! Тема 4 етапу челенджу: "За тиждень - Великдень...". Разом із натхненною малечею занурилися у світлу атмосферу передвеликодніх приготувань: розфарбовування та декорування унікальних писанок в затишному сімейному колі; випікання духмяних та солоденьких пасочок, аромат яких зводить з розуму; прикрашання великоднього дерева кольоровими крашанками та оздоблення дитячих святкових кошиків.Дізналися сакральні сімейні традиції один одного, поділилися корисними лайфхаками та ідеями! 

Писанка - символ нового життя та відродження. Її магічна сила полягає в привабленні щастя, благополуччя та добробуту. Якими ж вражаючими вийшли писанки вихованців Освітнього Простору NewSchool!  

Таємниця Великоднього хліба – улюбленої пасочки – полягає у її унікальній здатності поєднувати найкращі риси людей воєдино. Погодьтеся, атмосфера умиротворення, позитиву, щирих посмішок віщує любов та злагоду.

Happy Easter!